WWW.MAKHFIGAH.COM

جامع ترین پرتال دانشگاهی

vip downlod

 

 

telegram baner

لحظه به لحظه

 

lahze be lahze

پشتیبانی از طریق یاهو

فقر و فرهنگ

iranseo logo

همزمان با سمینار آخرین تکنیکهای وب، عبارت مسابقه ذره بین طلایی دوره پنجم اعلام شد. مهدی رودکی، مدیر ایران سئو در پایان سخنرانی خود که به موضوع سئو اختصاص داشت، ضمن اعلام عبارت مسابقه، شرایط برنده را نیز اعلام کرد. بر این اساسفقر و فرهنگ عبارت ذره بین طلایی در دوره پنجم است.

Poverty and Culture

فقر اینه که از بابک و افشین و سیاوش و مولوی و رودکی و خیام چیزی جز اسم ندونی اما ماجراهای آنجلینا جولی و براد پیت و سیر تحولی بریتنی اسپرز رو پیگیری کنی !فقر اینه که بگی اسلام بد و از مد افتاده و قدیمیه و باد بندازی تو گلوت و بگی ما عوضش مولوی داریم اما ندونی مولوی گفته من فقط قرآن رو منظوم کردم چه برسه به اینکه بدونی چرا ؟

از جمله اموري كه در عمر كوتاه حكومت امير مؤمنان عليه السلام، در شمار اولويت هاي كاري نظام علوي قرار گرفت، مبارزه با انواع فقر بود. آن حضرت به منظور زدودن چهره كريه فقر از جامعه اسلامي و بهينه سازي وضعيت اقتصادي و معيشتي مردم، با اتخاذ برنامه هاي مختلف فرهنگي، سياسي و اقتصادي به ستيز با عوامل و خشكاندن ريشه هاي فقر و تهي دستي پرداخت.

ر بیست و چهارم بهمن‏ ماه سال 85، نشستی با عنوان "بررسی فرهنگ فقر" در گروه سیاست اجتماعی انجمن برگزار شد که طی آن، دکتر نعمت‏الله فاضلی در سخنرانی خود، ضمن توضیح مفهوم فرهنگ فقر و ابعاد مختلف آن، شامل ریشه‏ها، پیامدها و چگونگی شکل‏گیری این مفهوم به مثابه‏ نوعی شیوه‏ زیستن، بر اهمیت درک و استفاده از آن، در جامعه‏ امروز تاکید کرد.

از جمله پديده‌هايي كه پس از بروز فقر در طولاني مدت در جامعه ظاهر مي‌شود نوعي خاص از زندگي است كه به‌صورت الگو در جامعه پديدار مي‌شود. فقر در طولاني‌مدت قدرت خلق فرهنگي را دارد كه مدتها پس از فقر باقي مي‌ماند و در جامعه حيات پيدا مي‌كند و خلاصي از آن بسيار مشكل است.
در اين بررسي ناچاريم ابتدا تعريفي از فرهنگ ارائه دهيم، آنگاه محتواي وجودي فقر را در جامعه با نتايج حاصل از فقر در جامعه سنجيده و به فرهنگ نه چندان پنهاني برسيم كه فقر در جامعه دارد و حاكم كرده است.

تعاریف فقر:

1- فقر ناظر است بر عدم دسترسی بسنده فرد یا خانواده به دارایی، درآمد و خدمات اجتماعی
2- فقر ناظر است برشرایط درآمدی یک پنجم پایینی توزیع درآمد (میلر،Miller)

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction